Taśmy z nadrukiem. Co powinieneś wiedzieć przed zamówieniem?

Taśmy z nadrukiem

Spis treści

Taśmy z nadrukiem – proces zamawiania krok po kroku

Krok 1. Wypełniasz kalkulator online
Nowocześni producenci taśm samoprzylepnych dostarczają Ci wycenę w kilka sekund przez kalkulator online. Zastanawiasz się, ile będzie kosztować Twoja taśma z nadrukiem? Sprawdź nasz kalkulator online!

Krok 2. Sprawdzasz ofertę
Cena taśm z własnym nadrukiem różni się w zależności od szerokości taśmy, tworzywa, z jakiego jest wykonana, jakości, użytego kleju i wielu innych czynników, którymi zajmiemy się za Ciebie. Potrzebujesz doradztwa w zakresie doboru taśmy dla swojego biznesu? Napisz do nas, a chętnie pomożemy.

Krok 3. Przesyłasz logo
Najlepiej w formacie PDF. Ważne, żeby było dobrej jakości, zapewni Ci to najlepszą jakość wydruku na taśmie.

Krok 4. Opłacasz zamówienie przelewem online
Zamówienie opłacasz tak samo jak każde inne zakupy w Internecie. Chwilę później fakturę masz już na mailu podanym w trakcie składania zamówienia i gotowe. Szybko, wygodnie, bezproblemowo.

Krok 5. Dostajesz projekt taśmy do akceptacji
Przesyłamy Ci mailowo projekt taśmy. Jeśli uznasz, że chcesz nanieść w nim zmiany, w cenie dajemy Ci aż 3 poprawki.

Krok 6. Czekasz na kuriera
Przesyłka dotrze do Ciebie w ok. 10 dni roboczych. 

Sprawdź, jakie są opcje personalizacji taśmy pakowej – logo firmy, własny nadruk, 1 kolor, 2 kolory…

Zwykła taśma klejąca? Indywidualnie zaprojektowana taśma samoprzylepna z nadrukiem to wiele więcej niż tylko klejące zamknięcie paczki. To część wizerunku Twojej firmy. Zobacz, jakie masz możliwości:

  • logo firmy – najczęściej stosowana personalizacja, do której przesyłasz jedynie plik z firmowym logo
  • indywidualny nadruk – przesyłasz grafikę lub tekst, który ma się znaleźć na taśmie
  • kolor – paleta kolorów zależy od wybranego materiału taśmy, jednak przy klasycznych taśmach jest ich cała tęcza
  • rozmiar – decydujesz, jaką szerokość i długość ma mieć taśma
  • wielkość zamówienia – to też element personalizacji, bo wpływa choćby na koszt pojedynczej rolki.

Kluczowe czynniki do rozważenia przed zamówieniem samoprzylepnych taśmy z nadrukiem indywidualnym

Szybko-dobrze-tanio. Znasz te zależności? Postanowiliśmy nagiąć je, jak tylko się da. Dlatego dostarczymy Ci taśmy nawet w 10 dni roboczych od zatwierdzenia projektu. Dzięki temu taśmy z nadrukiem będą wytrzymałe i doskonale zabezpieczą Twoje przesyłki. Dlatego proponujemy konkurencyjne ceny w stosunku do jakości, bo nie zgadzamy się na kompromis cenowy kosztem słabego produktu.

Producentów taśm jest całe mnóstwo i możesz poświęcić jeszcze tygodnie na przekopywanie się przez czeluści Internetu. Zapewniamy Cię jednak, że zrobiliśmy, co mogliśmy, żeby zakończenie poszukiwań właśnie tutaj, było dla Ciebie dobrą decyzją.

Częste błędy przy zamawianiu taśmy pakowych z nadrukiem

Pracujemy z klientami od lat i niejedno już widzieliśmy, dlatego zachęcamy do przeczytania o błędach, które popełnili inni.

  1. Grafika słabej jakości – jeśli logo jest rozmazane, jak otwierasz obrazek na swoim komputerze, będzie też rozmazane na taśmie. Prześlij nam grafikę możliwie najlepszej jakości.
  2. Rezygnowanie z potencjału wizerunkowego taśmy z indywidualnym nadrukiem firmowym – taśma na przesyłce podróżuje, jest widziana przez różne osoby i stanowi cichego ambasadora Twojej marki. Poświęć chwilę na dopracowanie projektu i zrób jeszcze lepsze pierwsze wrażenie.
  3. Oszczędzanie na bezpieczeństwie przesyłek – tania taśma, która „czasem nie łapie” to nie tylko rozklejona paczka i niezadowolony klient. To też słabe pierwsze wrażenie, które robi się tylko raz. Klej solvent, czyli spoiwo z kauczuku, to popularne rozwiązanie, które pomoże Ci uniknąć tego problemu (nazwa taśmy PP Solvent oznacza, że to taśma z tym właśnie klejem).

Potrzebujesz taśmy w najlepszym stosunku szybko-dobrze-tanio?
Przejdź do kalkulatora ONLINE i sprawdź, co mamy Ci do zaproponowania!

Polecane hasła z encyklopedii

Taśma foliowa

Taśma foliowa

Inne wpisy